101 SKRiBH 652 Żałosny spektakl rodem z „Allo, Allo”,.. czyli… „A takiego wała, wszystkie nazistowskie zkurwcórki i zkurwsyny!” :-)


autor: YouTube


(Srogie przypomnienie dla wszystkich zdrowo wstrząśniętych i dobrze alle-zmieszanych allo-allo Adolfków i przeciw-słowiańskich nazistów wszelkiej maści, kolory, kształtu, płci, czy a bo ja wiem, czego tam?, itp. UWAGA! UWAGA! NADCHODZI! … I wy wiecie co… )


PO=PiS w prowokacjach ….?!
100/100 Za PO podpalenia Budki wozow policji tvn. Bez kary? Za dobrej zmiany „przypadkowa”!!! prowokacja marginesu na marszu patriotow 11.11.17r natychmiast” potepiona przez PiS a znana w UE USA juz 10.11.

Mirek
Ja bym o ten materiał filmowy zapytał Izraelskie Służby Specjalne. Idealnie pasuje do Ustawy Senackiej nr 447 w Kongresie US. Niech NAZIŚCI płacą!

Spektakl to właściwe słowo,
to co widzieliśmy to skecz p.t. „Wafel-SS” prod. TVN, którego żałosną próbkę zobaczyliśmy. Miało być coś okazałego ale nie wyszło, bo jak zwykle wtrącił się gajowy i przegnał jednych i drugich.

A władza obecnych zombies
po PiSie może skuma wreszcie, że żydoniemiecka IV władza, media, to V kolumna! To co odpalił TVN to akt sabotażu, dywersja antypolska w wojnie propagandowej/hybrydowej! A PiSo-durnie padły na kolana!

Polka
Nie rozumiem: na co czeka Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji? Dość tego pobłażania dla kłamstw, manipulacji zamiast rzetelnej informacji.

kangaa
Jak się obiecało w Izraelu delegalizację Ruchu Narodowego to nie ma, że boli trzeba skakać jak grają.

a
Kaczyński, Duda i Morawiecki naprawdę chcą i wiele robią aby na prawo od PIS powstała Narodowa Partia, z którą będą musieli się liczyć bardziej niż z Gowinem. Są jeszcze dwa lata do wyborów.

Jojo
To jest zamach na Marsz Niepodległości. Jak zdelegalizują to i tak pójdziemy i rozwalimy ten syf. Czołem Wielkiej Polsce

laura-1996@laura-1996
dziekuję Polskim Narodowcom o których kiedyś mówiłam ” Kibole” taki był przekaz na wszystkich stacjach TV TfUSKA Niemca, folksdojcza, PO, Partia Niemiecka za niemieckie pieniądze, Ja były Leming, Kibice- Nasza przyszłość dziękuje WAM

atak na ONR to nie przypadek
Nie przeszkadza PiS skrajnie antypolski banderyzm (bo potwierdziliby że sprowadzając Ukraińców działają na szkodę Polski), przeszkadza im Ruch Narodowy, ONR, patrioci. Nie chcą konkurencji w wyborach.

Jagoda
Trzeba oczywiscie odwrocic uwage „Ciemnego Ludu” od procedowanej ustawy act 447 a jednoczesnie stworzyc tutaj „podstawe prawna” do jej uzasadnienia. Jezeli to przejdzie to bedzie oznaczac koniec PiS!

Zaglosujmy na ONR nadodowcow
Temu rzadowi wyraznie ONR jest nie na reke! Pokazuje zaklamanie, zdrade i oszustwa obecnej wladzy! Dlatego wolnosciowcy sa cenzurowani w internecie i atakowani przez zydowsko nazistowskie mafie!!

sama prawda
PIS nie przeszkadzają antypolskie stacje TV, nie przeszkadzają banderowcy i komuniści, nie przeszkadzają wrogie fundacje – PIS przeszkadzają narodowcy, ONR, Marsz Niepodległości!

Wara od ONRowców!!!
NIE TYKAĆ NARODOWCÓW!!! Nie po drodze mi z nimi, ale delegalizować patriotyczne stowarzyszenia to hańba, gdy w Polsce rozpełzła się neomarksistowska zgnilizna. Za doopę brać kramków, środy i inne łajzy!

https://wpolityce.pl/polityka/378388-zalosny-spektakl-rodem-z-allo-allo-opozycja-traci-energie-na-kilku-debili-rzadzacy-z-braku-laku-biora-sie-za-onr

Żałosny spektakl rodem z „Allo, Allo”. Opozycja traci energię na kilku debili, rządzący z braku laku biorą się za… ONR

opublikowano: wczoraj

Dziennikarze „Superwizjera” zrobili ciekawy materiał o garstce neonazistów, organy państwa powinny zareagować (co uczyniły), kilka gadających głów mogłoby zwrócić uwagę na marginalne zjawisko. I tyle. Tymczasem od kilku dni bombarduje się nas narracją, z której wynika, że Polskę zalewa brunatna fala. To fałszowanie rzeczywistości.

W przeciwieństwie do Ukraińców, Polacy nie wynoszą na piedestał zbrodniarzy. Naziole siedzą w lasach, bo nikt nie pozwoliłby im na demonstracje. Rodzimi narodowcy odżegnują się od pogrobowców Hitlera, a ich „kontakty” z neonazistami polegają na tym, że NS-i dostają od ONR-owców w mordę. Oczywiście i w Polsce trafi się grupa popaprańców wielbiąca chorą ideologię groteskowego zbrodniarza z wąsikiem. Tyle że to margines.

Najlepszym przykładem są słowa autora osławionego materiału o  „polskich  neonazistach”:

Proszę pamiętać, że jest to wybitnie hermetyczna organizacja skupiająca pięć osób.

Kurtyna. Nie mam więcej pytań. Wypowiedź dziennikarza TVN oznacza, że czołowe trąby medialne, politycy opozycji i wszelkiej maści intelektualiści gorączkują się ekscesem… piątki osób.

Tym bardziej dziwi zapalczywe bicie się w piersi polityków Zjednoczonej Prawicy, którzy z groźną miną deklarują… delegalizację ONR-u. Jak to zwykle bywa: Kowal zawinił, Cygana (a może powinienem napisać: Roma?) powiesili. Szkoda tylko, że politycy pozujący na Bondów nie widzą, jak łatwo wstępują na ścieżkę wytyczoną przez politycznych oponentów.

Z całego politycznego środowiska największą rzetelnością wykazał się prof. Jan Żaryn.

Pani miesza nazistów z narodowcami. To jest po  prostu  niegrzeczne!

– powiedział senator PiS zwracając się do Moniki Olejnik.

Ruch Narodowy w przeszłości i dzisiaj to ruch, który pamięta, że działacze obozu narodowego znajdowali się w obozach koncentracyjnych po właściwej stronie

– zaznaczył historyk.

CZYTAJRÓWNIEŻ: Prof. Żaryn do Moniki Olejnik: „Pani miesza nazistów z narodowcami. To jest po prostu niegrzeczne!”

Nic dodać, nic ująć. Co bardziej rozgrzani panowie wiceministrowie słyszeli? O opozycji już nawet nie wspominam. Pora odrobić zaległe lekcje z historii.

autor: Aleksander Majewski

Czytaj dalej 

2 uwagi do wpisu “101 SKRiBH 652 Żałosny spektakl rodem z „Allo, Allo”,.. czyli… „A takiego wała, wszystkie nazistowskie zkurwcórki i zkurwsyny!” :-)

 1. vh
  Już nas ustawia do pionu kto tu jest oprawca, przed chwila ambasador Izraela wywołała skandal dyplomatyczny w Oświęcimiu, jeszcze Wiatrowycz z Ukrainy no i USA z Niemcami… będziemy się tłumaczyć

  juju44@juju44
  Kim w ogole sa polskie urzedy czyli polska wladza!!! W Wejherowie toczy sie od roku proces szwaba pseudo biznesmena ktory chcial mordowac, gazowac, rozstrzeliwac Polakow i co ? Wyjechal do Niemiec a z znienawidzonej Polski bedzie otrzymywac dywidendy. Sprawa powinna byc w ciagu tygodnia zalatwiona. Ta sedziowska mafia jest, jak widac, ANTYPOLSKA. Kiedy wreszcie Ludzie, POLACY przejza na oczy.

  Takie kutwy powinny być….
  ….relegowane z Polski, bez prawa powrotu. To jest prawdziwa faszystka wykonawczyni goebbelsowskiej propagandy ze szwabskiego „Stuermera”. Wypidolić z kraju, niech widzą, jak usuwamy faszystów!

  Polska zdemaskuje świat
  Lasy polskie są pełne neonazistów ale trudno ich spotkać – jak kwiat paproci czy yeti, za to w Niemczech paradują ulicami. Idź więc do lekarza i przestań nazywać się dziennikarką.

  Ksawery1958@Ksawery1956
  …i tak lewacka lesbijka, tranwescytka stanela na wysokosci zadania. Najciekawszym jednak jest to, ze dziadek tej niby kobiety (chociaz do konca nie wiadomo) to dowodca szwadronu SS w Czechoslowacji.

  polak
  niech gabryjela wypieprza z Polski – a na poczatek pozew zbiorowy o odszkodowanie 500.000 ojro od tej jenarsaz yrmein

  chinaski
  Oczywiście nieprawda ale żeby pozostać przy kolorystycznych porównaniach, wolę tę „brunatną” Polskę od beżowych Niemiec.

  https://wpolityce.pl/polityka/378627-niemiecka-dziennikarka-atakuje-polske-warszawa-europejska-stolica-rasizmu-polska-stala-sie-bardzo-brunatna

  Niemiecka dziennikarka atakuje Polskę: „Warszawa europejską stolicą rasizmu”; „Polska stała się bardzo brunatna”

  opublikowano: 5 godzin temu · aktualizacja: 5 godzin temu


  autor: Fratria

  Warszawa europejską stolicą rasizmu

  — pisze Gabrielle Lesser na łamach niemieckiej gazety Tageszeitung.

  Lesser na co dzień mieszka w Polsce. Po materiale „Superwizjera” nt. neonazistów w Polsce postanowiła podzielić się z czytelnikami swoimi złotymi myślami o naszym kraju.

  Chociaż neofaszystowskie marsze pod rasistowskimi hasłami w rodzaju „Polska będzie biała albo wyludni się” są w Polsce od dawna na porządku dziennym, to urodzin masowego mordercy Adolfa Hitlera dotychczas w Polsce nie obchodzono, nie składano mu też hołdu

  — pisze Lesser.

  Polacy w mundurach Wehrmachtu i SS ryczący »Sieg Heil«, ołtarz z portretem Hitlera i flagami ze swastyką – takie obrazki leciały w polskiej telewizji

  — przypomina.

  Jej zdaniem „polska elita polityczna” ma „przychylnie” patrzeć na takie zdarzenia jak spalenie kukły Żyda na wrocławskim rynku. Nazwała też Warszawę „europejską stolicą rasizmu”. Dowodem na to ma być „Marsz Niepodległości”.

  Urodziny Hitlera obchodzone przez garstkę polskich neonazistów są jedynie wierzchołkiem góry lodowej. Pod nim Polska stała się w ostatnich latach bardzo brunatna

  — przekonuje niemiecka dziennikarka.

  mly/polsatnews.pl

  qwerty
  Pokazujcie marsze z Niemieckich miast i informacja to jest faszyzm!!!!!!

  stefan
  niech zapyta tatusia czy dziadka kim palili w piecach…

  !
  Tej Pani teksty o Polsce dyktuje Szechter i ks. Boniecki.

  dzidek
  kiedy szkopy nam zapłacą za morderstwa i kradzież. Warszawa, Wieluń, Zamojszczyzna pamiętamy.

  jurek
  Ona dobrze wie ,że brunatne od wieków są Niemcy.Próbują jak mogą to zakamuflować ale ciągle ten ich nazizm wypływa na wierzch. Za wszelką cenę chcą nim ,,obdarzać”swoje największe ofiary!!!

  lolo
  Ostatnio (2 dni temu) odbyła się rozprawa przed sądem o nazizm szkopa który ma w Polsce biznes. Cytowano jego faszystowskie wyzwiska pod adresem Polaków i Polski.

  mustafa62
  Naród, którego przedstawiciele produkowali z ludzi mydło i z ludzkiej skóry wykonywali abażury powinien zamilknąć na wieki.

  juju44@juju44
  Coz to za klamliwy niemiecki babo-smiec. Zabrac akredytacje i pognac za Odre po wsze czasy. Klamliwe i wstretne babsko. Ja nie wierze, ze to niemka gdyz spedzilem wiele czasu w Niemczech ale tak zaklamanych ludzi nie mialem okazji spotkac.

  lolo
  Frau Lesser ile w ciągu roku w Deutsche Republik jest demonstracji niemieckich nazistów np. 2017? Proszę napisać jaka jest ich liczebność. Przypomnę, że jest to liczone w tysiącach.

  Tyle.w.temacie@Tyle.w.temacie
  bezczelność tej baby nie ma granic, niemcy nawet zęby ofiarom wyrywali by gescheft był opłacalny!!!!

  maciek
  ta faszystowska szmata powinna być wyrzucona z Polski za swoje kłamstwa

  Henry
  Po…ebani cenzorzy tutaj , wstyd i tyle, czas przestać odwiedzać tę propagandowa tubę karrnowskich.

  m&m’s
  a nie słyszała jak u nich podczas meczu cały stadion wznosił okrzyk „sieg heil”?? Czy nie było to w niemczech??

  as
  wywalic ta niemiecka dziennikarke dla jej dobra w obronie przed hitlerowcami do jej spokojnych niemiec

  Polubienie

  • http://www.wsensie.pl/polska/26780-znow-szkaluja-polske-niemiecka-telewizja-wyemitowala-kolejny-dokument

   Znów szkalują Polskę! Niemiecka telewizja wyemitowała kolejny dokument

   Redakcja: Środa, 24 Styczeń 2018


   Marsz Niepodległości

   Polscy artyści i pisarze wystąpili w kolejnym filmie dokumentalnym szkalującym Polskę. Osoby biorące udział w projekcie porównali nasz kraj do państw funkcjonujących pod jarzmem komunizmu i faszyzmu.

   Polscy artyści i pisarze wystąpili w kolejnym filmie dokumentalnym szkalującym Polskę. Osoby biorące udział w projekcie porównali nasz kraj do państw funkcjonujących pod jarzmem komunizmu i faszyzmu. Film wyemitowano w jednej z niemieckojęzycznych stacji 3sat.

   „Rewolucja kulturowa po polsku” to tytuł nowej produkcji, której założeniem miało być opisanie przemian polityczno-kulturowych w Polsce. Autorem filmu jest Andrzej Klamt, który w 1979 roku wyemigrował do RFN. Film rozpoczyna się od przedstawienia fragmentów z zeszłorocznego Marszu Niepodległości. Reżyser zestawił w nim fragmenty nagrań z marszu ze zdjęciami faszystowskich stron internetowych.

   – Katastrofa smoleńska przedstawiona jest jako nowy kult ideologiczny prezesa PiS, który ma zrobić z Polaków naród ofiar

   – relacjonuje TVP Info.

   W filmie opatrzonym tytułem „Kulturrevolution auf Polnisch” pojawił się także wątek Piotra Szczęsnego, który podpalił się pod Pałacem Kultury na znak protestu przeciwko władzy. Lektor podkreślił, że mężczyzna „wstrząsnął całym krajem”.

   W dokumencie wypowiedzieli się m.in. reżyser Krystian Lupa, była dyrektor Państwowej Galerii Sztuki Zachęta w Warszawie Anda Rottenberg, czy publicysta „Tygodnika Powszechnego” Jan Klata.

   dorzeczy.pl/siem/Fot. Screen z halbtotalfilm.de

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.